Wpisz wyrażenie

Rodo

Drodzy Klienci,

Zgodnie z postanowieniami Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), Kancelaria Rachunkowa „EVERTE” Izabela Grobel ma obowiązek przekazać informację dotyczącą zasad i celów przetwarzania danych osobowych.

Naszym celem jest zapewnienie Państwa o tym, że Państwa dane osobowe są przetwarzane w sposób bezpieczny i zgodny z wymogami prawa. Dlatego też poniżej prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące zasad przetwarzania przez nas danych osobowych. Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą:

W każdym czasie mogą Państwo skontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych p. Magdaleną Wolińską, która odpowie na pytania dotyczące sposobu przetwarzania danych oraz przysługujących Państwu uprawnieniach. Z Inspektorem mogą Państwo skontaktować się elektronicznie wysyłając wiadomość na adres iod@pcat.pl.

Poniżej zamieszczamy również informację o przysługujących prawach i sposobie ich realizacji. Prosimy o uważne zapoznanie się z treścią niniejszego dokumentu, który ma na celu wsparcie w realizacji przysługujących Państwu uprawnień.

Realizacja Państwa wniosku nastąpi w terminie do miesiąca od jej wpływu do nas. W uzasadnionych przypadkach termin realizacji może zostać przedłużony o kolejne 2 miesiące, o czym poinformujemy Państwa w stosownej korespondencji ze wskazaniem przyczyn opóźnienia.

Nadto, w związku z prowadzeniem profilu na portalu społecznościowym Facebook, prezentujemy klauzulę:

Kandydatów do pracy zapraszamy do zapoznania się z klauzulą przygotowaną specjalnie dla Was: