Wpisz wyrażenie

Biuro rachunkowe Zamość

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy z Zamościa. Zapewniamy kompleksową obsługę księgową, realizujemy obsługę kadrowo-płacową oraz najróżniejsze usługi finansowe.

Księgowość Zamość – co oferujemy dla zamojskich firm?

Chociaż jesteśmy firmą z siedzibą w Lublinie, możemy dla Państwa świadczyć usługi podobnie jak czynią to zlokalizowane w Państwa okolicy biura rachunkowe. Zamość to miasto, w którym z powodzeniem można prowadzić działalność korzystając z usług kancelarii rachunkowej zlokalizowanej w dowolnym miejscu w kraju. Wiele firm nawet woli współpracować z księgowym z innego miasta z uwagi na pewność zachowania prywatności dotyczących rozliczeń finansowych. Nie musisz do nas przyjeżdżać osobiście, wszystkie czynności księgowe przeprowadzamy online. Kontaktować możesz się z nami mailowo lub osobiście.

Rozpoczęcie działalności

Rozpoczynasz działalność gospodarczą? Pomagamy stawiać pierwsze kroki w porządkowaniu urzędowych spraw. Doradzamy formę prowadzenia działalności oraz sposób opodatkowania.  Wypełnimy wszelkie niezbędne dokumenty i sporządzimy potrzebne wnioski.

Kadry i płace

Zapewniamy kompleksową obsługę kadrowo-płacową małych i średnich firm. Sporządzamy listy płac, deklaracje ZUS, rozliczamy delegacje, monitorujemy ilość urlopu itd. Utrzymujemy stały kontakt z Urzędem Skarbowym i ZUS-em, do których regularnie wysyłamy niezbędną dokumentację.

Księgowość i podatki

Prowadzimy pełną księgowość, księgowość uproszczoną (Książka Przychodów i Rozchodów, Ewidencja Przychodów), sporządzamy deklaracje PIT, CIT, VAT, rozliczenia roczne, reprezentujemy firmy przed urzędami, optymalizujemy koszty i przygotowujemy raporty itd.

Usługi finansowe

Bardzo dobrze rozumiemy, że prowadzenie firmy to niełatwe zadanie, dlatego chętnie służymy naszą fachową wiedzą i pomocą w zakresie źródeł finansowania działalności firmy, sporządzania prognoz i business planów itd.

Dlaczego warto powierzyć księgowość firmy kancelarii rachunkowej Everte?

Zalety naszego biura rachunkowego:

  • Elastyczność, dostosowanie do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
  • Wieloletnie doświadczenie – posiadamy długoletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, specjalizujemy się w zarządzaniu finansami przedsiębiorstw oraz w podatkach pośrednich i bezpośrednich, a także w zagadnieniach związanych z podatkiem dochodowym od osób fizycznych oraz prawem gospodarczym.
  • Wiedza – posiadamy gruntowną, aktualną wiedzę na temat przepisów prawnych, podatkowych i finansowych. Mogą nam Państwo w pełni zaufać
  • Terminowość.
  • Bezpieczeństwo – działamy na podstawie Certyfikatów Księgowych wydanych przez Ministra Finansów uprawniających do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasze biuro rachunkowe posiada aktualną polisę ubezpieczeniową. Państwa dane osobowe oraz wszelkie dokumenty są bezpieczne, ponieważ działamy na podstawie wytycznych o ochronie danych osobowych i korzystamy z bezpiecznych programów komputerowych.
  • Prowadzimy obsługę klientów także w języku angielskim.
  • Gwarantujemy dobrą komunikację i współpracę w miłej atmosferze
Usługi księgowe Zamość i okolice

Dbamy o to, aby współpraca z naszym biurem rachunkowym była dla Państwa firmy jak najbardziej opłacalna. Oferujemy usługi księgowe w niezwykle atrakcyjnych cenach. W zakładce ‘cennik’, mogą Państwo znaleźć aktualne ceny świadczonych usług księgowych. Bardzo cenimy długotrwałą współpracę, dlatego stałym klientom zapewniamy jak najlepszą obsługę. Chętnie pomagamy i doradzamy w przypadku nieprzewidzianych wydarzeń w firmie, które mogą niekorzystnie odbić się na jej funkcjonowaniu lub wydarzeń pozytywnych, które owocują rozwojem firmy. Świadczymy usługi księgowe dla firm zlokalizowanych we wszystkich dzielnicach Zamościa: Błonie, Janowice, Karolówka, Osiedle Jana Kilińskiego, Nowe Miasto, Osiedle Partyzantów, Planty, Promyk, Osiedle Rataja, Reforma, Rotunda, Słoneczny Stok, Stare Miasto oraz Zamczysko.

Jeśli zainteresowała Państwa Nasza oferta to zachęcamy do kontaktu z Nami!

KONTAKT