Wpisz wyrażenie

Biuro rachunkowe Lubartów

Biuro rachunkowe Everte serdecznie zaprasza do współpracy firmy z Lubartowa i okolic.

Zapewniamy doradztwo podatkowe, usługi rachunkowe na najwyższym poziomie oraz współpracę z wykwalifikowaną kadrą księgowych.

Biuro rachunkowe Lubartów – co oferujemy?

Jesteśmy doświadczonym biurem rachunkowym, które oferuje kompleksowe usługi księgowe dla firm i przedsiębiorców na terenie Lubartowa i okolic. Nasza firma działa już od wielu lat i dzięki rzetelnej, profesjonalnej obsłudze, zyskała zaufanie klientów w całym kraju. Kadra Everte to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych księgowych, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje i na bieżąco śledzą zmiany w przepisach podatkowych. Biuro rachunkowe Lubartów w kwestii przekazywania danych i informacji, gwarantuje pełną poufność i dyskrecję. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania jesteśmy w stanie szybko i sprawnie obsłużyć naszych klientów.

ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI w Lubartowie

Biuro rachunkowe może pomóc w założeniu firmy w Lubartowie, przygotowaniu dokumentów, rejestracji w Urzędzie Skarbowym i ZUS oraz wypełnieniu innych formalności związanych z rozpoczęciem działalności. Doradzamy w kwestiach podatkowych i finansowych oraz pomagamy w prowadzeniu księgowości i rozliczaniu podatków.

KADRY I PŁACE

Zapewniamy kompleksową obsługę kadrowo – płacową dla mniejszych i dużych firm. Obejmuje ona między innymi prowadzenie akt osobowych pracowników, sporządzanie umów o pracę, aneksów i innych dokumentów związanych z zatrudnieniem. Zajmujemy się także rozliczaniem wynagrodzeń, premii, dodatków, składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne oraz sporządzaniem deklaracji podatkowych i rozliczeń z ZUS. Jesteśmy na bieżąco z przepisami podatkowymi oraz prawem pracy.

KSIĘGOWOŚĆ I PODATKI

Oferujemy pełną gamę usług księgowych dla firm. Prowadzimy dla klientów uproszczoną (Książka Przychodów i Rozchodów oraz Ewidencja Przychodów) i pełną księgowość. Lubartów jest miejscem, w którym dzięki powierzeniu spraw księgowych Everte, nie trzeba martwić się przygotowaniem deklaracji podatkowych, takich jak PIT, CIT i VAT, a także rozliczeniami rocznymi.

USŁUGI FINANSOWE dla firm z Lubartowa

Nasi eksperci doradzą w wyborze odpowiedniego źródła finansowania dla firmy, takiego jak kredyt, leasing czy faktoring. Przygotujemy również prognozy finansowe i business plany, które pomogą przedsiębiorcom w podejmowaniu strategicznych decyzji dotyczących rozwoju ich firmy.

Jeśli zainteresowała Państwa Nasza oferta to zachęcamy do kontaktu z Nami!

KONTAKT

DLACZEGO WARTO POWIERZYĆ KSIĘGOWOŚĆ FIRMY z Lubartowa KANCELARII RACHUNKOWEJ EVERTE?

  • Doświadczenie i wiedza - zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z dziedziny księgowości, podatków i finansów.
  • Profesjonalna obsługa -gwarantujemy profesjonalną obsługę księgową, która pozwala przedsiębiorcom skupić się na prowadzeniu swojego biznesu.
  • Bezpieczeństwo i poufność danych - zapewniamy pełne bezpieczeństwo i poufność danych swoich klientów.
  • Indywidualne podejście - oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, dostosowując zakres usług do jego potrzeb oraz specyfiki branży.
  • Obsługa klientów także w języku angielskim.
  • Terminowość.

Księgowość LUBARTÓW I OKOLICE

Jesteśmy świadomi, że prowadzenie firmy to niełatwe zadanie i wymaga wsparcia w zakresie finansów i planowania. Dlatego nasze biuro rachunkowe oferuje szeroki zakres usług, które pomagają przedsiębiorcom w pozyskiwaniu źródeł finansowania i planowaniu przyszłych działań. Jeśli więc planujesz rozpocząć działalność gospodarczą albo nie wiesz jak się poruszać w gąszczu przepisów podatkowych, to zachęcamy Cię, żebyś odwiedził nasze biuro rachunkowe. Lubartów jest miastem, które również może korzystać z usług biura Everte. Prowadzenie ewidencji księgowej przez biuro rachunkowe Everte, to gwarancja profesjonalnej i rzetelnej obsługi księgowej dla firm.