Wpisz wyrażenie

Biuro rachunkowe Warszawa

Obsługa księgowa i usługi rachunkowe dla firm

Serdecznie zapraszamy firmy z Warszawy i okolic do współpracy.

Zapewniamy profesjonale usługi księgowe, najwyższy poziom obsługi i dobrą komunikację z biurem.

Biuro rachunkowe Everte ma swoją siedzibę w Lublinie, jednak współpracuje z firmami działającymi w Warszawie i okolicy oraz w innych miastach na terenie całego kraju. W obecnych czasach fizyczna odległość firmy od biura rachunkowego nie stanowi żadnej przeszkody, dlatego zasięg działalności naszej kancelarii obejmuje całą Polskę. Firmy nie są już ograniczone w wyborze biura rachunkowego do swojego miasta, dzięki czemu mogą wybrać usługi księgowe najwyższej jakości i dopasowane do swoich potrzeb spośród biur na terenie całego kraju.

Księgowość Warszawa – co oferujemy dla warszawskich firm?

Rozpoczęcie działalności

Pomagamy przejść przez trudny i skomplikowany proces założenia działalności. Doradzimy formę prowadzenia działalności, sposób opodatkowania i wypełnimy wszelkie niezbędne dokumenty oraz sporządzimy potrzebne wnioski.

Kadry i płace

Zapewniamy kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Sporządzamy listy płac, deklaracje ZUS, rozliczamy delegacje, monitorujemy ilość urlopu itd.

Księgowość i podatki

Prowadzimy pełną księgowość, księgowość uproszczoną (Książka Przychodów i Rozchodów, Ewidencja Przychodów), sporządzamy deklaracje PIT, CIT, VAT, rozliczenia roczne, reprezentujemy firmy przed urzędami, optymalizujemy koszty i przygotowujemy raporty itd.

Usługi finansowe

Prowadzenie firmy to niełatwe zadanie, dlatego chętnie służymy naszą fachową wiedzą i pomocą w zakresie źródeł finansowania działalności firmy, sporządzania prognoz i business planów itd.

Dlaczego warto powierzyć księgowość firmy kancelarii rachunkowej Everte?

Zalety naszego biura rachunkowego:

  • Elastyczność, dostosowanie do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
  • Wieloletnie doświadczenie – posiadamy długoletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, specjalizujemy się w zarządzaniu finansami przedsiębiorstw oraz w podatkach pośrednich i bezpośrednich, a także w zagadnieniach związanych z podatkiem dochodowym od osób fizycznych oraz prawem gospodarczym.
  • Wiedza – posiadamy gruntowną, aktualną wiedzę na temat przepisów prawnych, podatkowych i finansowych. Mogą nam Państwo w pełni zaufać
  • Terminowość.
  • Bezpieczeństwo – działamy na podstawie Certyfikatów Księgowych wydanych przez Ministra Finansów uprawniających do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasze biuro rachunkowe posiada aktualną polisę ubezpieczeniową. Państwa dane osobowe oraz wszelkie dokumenty są bezpieczne, ponieważ działamy na podstawie wytycznych o ochronie danych osobowych i korzystamy z bezpiecznych programów komputerowych.
  • Prowadzimy obsługę klientów także w języku angielskim.
  • Gwarantujemy dobrą komunikację i współpracę w miłej atmosferze
Usługi księgowe Warszawa i okolice

W jaki sposób udaje nam się współpracować z klientami w Warszawie? Na szczęście minęły już czasy, kiedy dokumenty do rozliczenia trzeba było fizycznie dostarczyć do siedziby biura rachunkowego. Dzisiaj korzystanie z usług księgowych zewnętrznego biura nie wymaga kontaktów osobistych. Co miesiąc mogą Państwo dostarczać dokumenty w wygodnej dla siebie formie (scanów lub zdjęć) drogą mailową lub za pośrednictwem kuriera. Dzięki takim udogodnieniom firmy z Warszawy i okolic mogą bez dodatkowego nakładu czasu i sił korzystać z naszych usług księgowych.

Dla klientów z Warszawy i okolic mamy także miłą informację. Dbamy o to, by nasze ceny były atrakcyjne dla wszystkich klientów, bez względu na lokalizację – zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Bardzo cenimy długotrwałą współpracę, dlatego stałym klientom zapewniamy jak najlepszą obsługę. Chętnie pomagamy i doradzamy w przypadku nieprzewidzianych wydarzeń w firmie, które mogą niekorzystnie odbić się na jej funkcjonowaniu lub wydarzeń pozytywnych, które owocują rozwojem firmy.

Jeśli zainteresowała Państwa Nasza oferta to zachęcamy do kontaktu z Nami!

KONTAKT